Kosmetyki colostrum

Wiele kosmetyków na naszym rynku ma naturalne składy. Jest to teraz modne, i zdrowe. Między innymi zdrowe dla naszego ciała jest korzystanie z kosmetyków colostrigen, zawierających substancję aktywną- colostrum bovinum. Jest to środek, który pozwala naszemu ciału na szybsza regenerację i łatwiejsze usuwanie toksyn z organizmu. Jest ono robione z naturalnych składników.

Mleko klaczy jest jednym z nich. Siara klaczy ma najwięcej dobroczynnych składników odżywczych właśnie w pierwszych 72 godzinach po oźrebieniu- stąd też pozyskiwane colostrum trafia do kosmetyków, z których korzystamy na co dzień. Nie wywołuje ono reakcji alergicznych, więc może być wykorzystywane przez każdego.

Kosmetyki na bazie mleka klaczy

Colostrum bovinum jest wykorzystywane w przemyśle kosmetycznym już od lat. Poza typowymi suplementami diety, które działają na nasze ciała od środka, oddziałują również na nasza skórę od zewnątrz. Krem na bazie mleka klaczy wygładzi i rozjaśni skórę, i mocno ja odżywi. Balsamy z mlekiem klaczy zaś dadzą jej miękkości i delikatności. A od wewnątrz można zastosować suplementy, które wzmocnią skórę i ją odbudują.

Suplementy dla całego ciała

Nie tylko nasza skóra może korzystać z benefitów, które daje używanie colostrum. Kapsułki z siary krowiej używane regularnie wpłyną pozytywnie na nasz cały organizm. Wyreguluje układ pokarmowy i odpornościowy, załagodzi układ nerwowy, pomoże w regeneracji ciała po ciężkiej chorobie. Więcej informacji o dobroczynnych właściwościach colostrum znaleźć można na stronie producenta.

Ten wpis został opublikowany w Poradnik dnia , przez .