Kawa na lepszy dzień

Posiadasz ekspres Saeco lub Philips i masz dość ciągłego gromadzenia się w Nim substancji zanieczyszczających? Chciałabyś w końcu napić się kawy, która smakuje jak ta, przyrządzana dawniej, lecz zalegający brud zdecydowanie zmienia jej smak na gorszy? Najprawdopodobniej jest to osad kamienny. Zbiera się on na dnie urządzeń elektronicznych, w których używana jest woda wówczas, gdy posiadamy wodę twardą.

Niestety, występuje ona w większości Polski. Powstający kamień to nic innego, jak jony wapnia magnezu. Obecność wysokiej temperatury sprawia, że wytrącany jest z Nich białawy osad, potocznie nazywany kamieniem. Znacznie zmienia on smak i wygląd kawy, przyrządzanej w ekspresie. Istnieje mnóstwo domowych sposobów na jego usunięcie, lecz żaden nie jest łatwy i nie przynosi długotrwałych skutków. 

Najlepszym na to sposobem byłoby zainwestowanie w filtr do ekspresu Saeco. Filtr auqaclean ca6903 odmieni Twoje życie: https://strefafiltrow.pl/saeco-aquaclean-ca6903-10.html. Zapobiega od nadmiernemu osadzaniu się osadu kamiennego. Jego zastosowanie zdecydowanie ograniczy Twój cenny czas, który dotychczas musiała marnować na ciężkie i regularne doczyszczanie ekspresu. Filtr saeco auqaclean zrobi to za Ciebie! Jest super wydajny, gdyż przefiltrowuje aż 5 tysięcy filiżanek kawy! Sama zatem policz na jak długo starcza! Z tym pomocnikiem nie musisz się już martwić o zapach i smak Twojej kawy.

Filtracja wody sprawi, ze na dnie Twojego kubka już nie będzie osadzał się brzydko wyglądający osad, a jej zapach będzie w pełni aromatyczny. Dzięki posiadaniu filtra aquaclean możesz mieć spokojną głowę, jeśli chodzi o awarie. Swym działaniem, zabezpiecza ekspres przed wystąpieniem jakiegokolwiek szkodliwego uszczerbku, wobec czego możesz korzystać z Niego, kiedy tylko będziesz miała ochotę!

To jeszcze nie wszystko, co potrafi ten gadżet. O ile sam osad nie jest szkodliwy dla zdrowia, o tyle inne substancje, które się w Niej znajdują –  potrafią wyrządzić wiele szkód. Filtr usuwa z wody ogrom szkodliwych dla organizmu elementów, takich jak: zawiązki metali ciężkich, chlor, związki powodujące jej niemiły zapach i smak.

Doskonale wiesz już, na czym opiera się działanie filtra do ekspresu saeco, w związku z tym nie zwlekaj dłużej. Jeśli kawa jest dla Ciebie pierwszą rzeczą, po którą sięgasz po przebudzeniu lub w momencie słabego samopoczucia, sięgnij po filtr aquaclean i ciesz się jej wyrazistością każdego dnia, nie martwiąc się o osadzanie się kamienia w Twoim urządzeniu!

Mieczysław Koleżak

Troche o mnie w tym artykule

More Posts