Umywalka wisząca

Umywalka wisząca – kompletny przewodnik przedzakupowy

Będąc w trakcie remontu czy tez budowania nowego domu, szukasz ciekawych i nowoczesnych rozwiązań. Jednym z nich z pewnością jest umywalka wisząca montowana na ścianie a nie jak w przypadku klasycznych rozwiązań – na szafce pod umywalkowej.

Wisząca umywalka – wszystko co powinieneś o niej wiedzieć

W porównaniu z bardziej popularną umywalką na szafce czy postumencie, umywalka wisząca jest dobra w optymalizacji przestrzeni, a jednocześnie świetnie wygląda. Powszechnie mówiło się o tym, że jest to umywalka nadająca się do małych pomieszczeń czy nawet szatni sportowych.

Dziś to pojęcie już się zmieniło a wisząca umywalka wiedzie prym w aranżacjach nowoczesnej minimalistycznej łazienki. Jej wysoce wszechstronna konstrukcja jest idealna do zastosowania tam, gdzie konieczne są kompaktowe rozwiązania, które powinny być zarówno eleganckie jak i funkcjonalne.

Szafka pod umywalkę wisząca – poradnik

Instalacja umywalki wiszącej czy też inaczej mówiąc naściennej, nie oznacza rezygnacji z postumentu, jeśli wolisz taki styl. Półpostumenty oszczędzają miejsce i mają bardziej nowoczesny wygląd niż klasyczne podparcie sięgające do podłogi – Szafka łazienkowa.

Czasami półpostument oznacza, że ​​konieczne może być ukrycie instalacji wodno-kanalizacyjnej, co może stanowić problem w zależności od tego, jak zbudowane są ściany. Jednakże szeroki wybór umywalek wiszących pozwala na to, aby każdy wybrał odpowiednia dla swojej łazienki.

Szafka łazienkowa jest również dostępna jako narożna, dzięki czemu szczególnie przydaje się w małych i ciasnych pomieszczeniach.

Gdy decydujesz się na stworzenie niestandardowej łazienki i chcesz zachwycić wszystkich odwiedzających wcale nie musisz wydawać dużej ilości oszczędności. Umywalka wisząca to proste, ale jednocześnie nowoczesne rozwiązanie.

Ten wpis został opublikowany w Poradnik dnia , przez .