Bluzy bez kaptura na każdą imprezę

Każdy kto zamierza wyjść na jakąś imprezę, musi się też odpowiednio ubrać. Na imprezy najlepiej ubierać się wygodnie. Lepiej zrezygnować z koszuli, która po pewnym czasie zaczyna uwierać. Koszule na imprezy już dawno wyszły z mody, a ubiera się je tylko na ważniejsze okazje. Na zwykłe koleżeńskie imprezy najlepiej ubrać modną bluzę. Bluza wcale nie musi być nudna, zwykła, szara, bez żadnych wzorów. Jest mnóstwo bluz bez kaptura, które spokojnie można założyć na imprezę, a tym samym przyciągnąć uwagę innych gości.

Jeszcze nie tak dawno temu bardzo modne były bluzy z motywami galaxy, czyli kosmicznymi rysunkami. Teraz takie bluzy wyszły już z mody i mało kto je kupuje. Raczej stawia się na prostotę i minimalizm. Modne są z kolei bluzy urban, w stylu miejskim lub bluzy hip hopowe. Internet aż pęka od różnego rodzaju ofert z takimi bluzami. Można kupować też w sklepach stacjonarnych, ale w sieci o wiele łatwiej jest trafić na jakąś idealną okazję i przecenę. Wystarczy tylko odwiedzić kilka stron internetowych znanych marek np:

Aktualnie modne są bluzy z jakimś przekazem, konkretnym, który będzie się wyróżniał na ulicy. Nie muszą to być od razu przekleństwa, chociaż i takie bluzy hip hopowe się zdarzają. Modne jest projektowanie własnych napisów na bluzach i wiele sklepów internetowych daje taką możliwość. Najpierw trzeba wybrać bluzę, jej kolor, rozmiar, potem czcionkę, wielkość czcionki i kolor, a następnie napisać coś konkretnego i taki projekt wysłać do sklepu. Zrobienie własnego napisu wcale nie jest drogie!

Mieczysław Koleżak

Troche o mnie w tym artykule

More Posts